facebook

Strona www.amstii.pl to katalog tkanin oraz dzianin, które mamy dostępne w sprzedaży hurtowej. Nasza firma jest elastyczna, dlatego też stosujemy odmienne zasady niż tradycyjne witryny zajmujące się sprzedażą internetową. Zajmujemy się zarówno sprzedażą hurtową jak i detaliczną. Proszę zapoznać się z kolejnymi krokami, jakie należy podjąć w celu kupna materiału:

Produkty:

Materiały wraz z kolorystyką i wzorami aktualizujemy na bieżąco w zakładce Produkty, jeśli nie znajdą Państwo konkretnej tkaniny, bądź dzianiny - proszę zapytać o dostępność.
Zdjęcia są kalibrowane za pomocą ColorChecker Passport na monitorach Eizo.


Ceny hurtowe:

W przypadku zakupów hurtowych ustalane są indywidualnie, w zależności od interesujących Państwa ilości materiału. W celu ustalenia szczegółów proszę wysłać wiadomość mailową z zakładki Kontakt na podanego maila, w treści wpisując wybrane tkaniny oraz podając przykładowe ilości, jakimi jesteście Państwo zainteresowani.
Wymagane jest podanie danych do Faktury VAT.
Handel detaliczny możliwy jest w naszym sklepie Internetowym.


Zamówienia hurtowe:

Wysyłamy maila z zakładki Kontakt na podanego maila, w treści wpisując wybrane produkty, kolory lub numery wzorów oraz ilości oddzielone w czytelny sposób.

Do wysyłki konieczne jest podanie:
Adresu do wysyłki
Numeru telefonu kontaktowego
Danych do faktury z NIPem
oraz wybór formy płatności: wpłata na konto/pobranie

W przypadku zamówień detalicznych zapraszmy do naszego sklepu Internetowego.


Zamówienia detaliczne:

W przypadku zamówień detalicznych zapraszmy do naszego sklepu Internetowego.


Przesyłka:

Zamówienia hurtowe są wysyłane firmą kurierską GLS, zarówno belki jak i mniejsze paczki. Bardzo małe zamówienia realizujemy też na życzenie firmą kurierską Inpost.Copyright © 2010 Hurtownia Tkanin i Dzianin P.H. Amstii design by studiomad.pl