facebook

Nasza firma jest elastyczna, dlatego też stosujemy odmienne zasady niż tradycyjne witryny zajmujące się sprzedażą internetową. Zajmujemy się zarówno sprzedażą hurtową jak i detaliczną. Proszę zapoznać się z kolejnymi krokami, jakie należy podjąć w celu kupna materiału:

Produkty:

Materiały wraz z kolorystyką i wzorami aktualizujemy na bieżąco w zakładce Produkty, jeśli nie znajdą Państwo konkretnej tkaniny, bądź dzianiny - proszę zapytać o dostępność.
Zdjęcia są kalibrowane za pomocą ColorChecker Passport na monitorach Eizo.


Ceny hurtowe:

W przypadku zakupów hurtowych ustalane są indywidualnie, w zależności od interesujących Państwa ilości materiału. W celu ustalenia szczegółów proszę wysłać wiadomość mailową z zakładki Kontakt na podanego maila, w treści wpisując wybrane tkaniny oraz podając przykładowe ilości, jakimi jesteście Państwo zainteresowani.
Wymagane jest podanie danych do Faktury VAT.
Handel detaliczny możliwy jest w naszym sklepie Internetowym.


Zamówienia hurtowe:

Wysyłamy maila z zakładki Kontakt na podanego maila, w treści wpisując wybrane produkty, kolory lub numery wzorów oraz ilości oddzielone w czytelny sposób.

Do wysyłki konieczne jest podanie:
Adresu do wysyłki
Numeru telefonu kontaktowego
Danych do faktury z NIPem
oraz wybór formy płatności: wpłata na konto/pobranie

W przypadku zamówień detalicznych zapraszmy do naszego sklepu Internetowego.


Skala:

Ponieważ zdjęcia nie zawsze są wykonywane z tej samej odległości, na materiałach wzorzystych umieszczona jest skala (podobna do stosowanej na mapach), dzięki której można oszacować wielkość danego wzoru. Jeżeli widzimy w prawym dolnym rogu zdjęcia taki obrazek oznacza to, że widoczna kreska ma długość 5 centymetrów, na przykład, gdy podzielimy ją na pięć części otrzymamy długość 1 centymetra w zależności od potrzeb.


Przesyłka:

Paczki wysyłamy firmą kurierską: GLS.Copyright © 2010 Hurtownia Tkanin i Dzianin P.H. Amstii design by studiomad.pl